TURBO-Elmar

TURBO-Elmar

Dlaczego DPF FAP u nas?

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam idealnie zweryfikować rynek i wiemy, że poza ceną liczy się także jakość. Stawiamy jak zwykle na sprawdzone, skuteczne metody, dlatego przy regeneracji filtrów DPF FAP oraz katalizatorów zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązanie Flash Cleaner Machine, które posiada odpowiednie certyfikaty wydane przez międzynarodową instytucję TUV Nord.

Profesjonalna regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów

Wykorzystujemy w pełni dopracowaną technologię, która pozwala i gwarantuje całkowite usunięcie pozostałości pyłów PM10, ceru i nagaru oleju. Technologia nasza w przeciwieństwie np. do wypalania filtra nie uszkadza filtra przywracając jednocześnie 100% przepustowości powietrza. Filtry cząstek stałych i katalizatory regenerowane przez naszą maszynę zostają poddane procesowi czyszczenia, a same podzespoły pozostają w stanie nienaruszonym Jest to absolutny fenomen technologiczny na rynku nie tylko polskim ale również światowym!

Posiadamy ogromną wiedzę w zakresie regeneracji części samochodowych. Regeneracja stanowi idealne rozwiązanie, które z pewnością wybiera już miliony Polaków ale nie tylko! Również Europejczycy przekonali się do regenerowanych podzespołów i przestali przepłacać za części samochodowe, która poddają się kompletnej regeneracji . Obecnie realizujemy usługi detaliczne dla klientów indywidualnych ale także podejmujemy współpracę i współpracujemy z wieloma firmami, warsztatami i serwisami motoryzacyjnymi oferując hurtową realizację usług związanych z regeneracją filtrów DPF FAP oraz katalizatorów. Dla biznesowych partnerów oferujemy wyjątkowo atrakcyjne i korzystne warunki współpracy.

Parametry filtrów i katalizatorów po regeneracji osiągają bardzo zbliżone wyniki do tych, jakie posiadają nowe podzespoły i o ile różnica w osiąganych rezultatach jakościowych jest niewielka o tyle różnica w cenie jest ogromna, dlatego warto wybrać regenerację gdyż jest to sprawdzone i tanie rozwiązanie.

Realizacja usług, również z wysyłką do klientów

Możliwa wysyłka części poprzez firmę kurierską w dwóch możliwych opcjach do wyboru:

WYSYŁKA I REALIZACJA: wysyłka filtra lub katalizatora do naszej firmy (Jeżeli nie jest uszkodzona! Nie regenerujemy uszkodzonych mechanicznie podzespołów). Następnie po wykonaniu czyszczenia, dołączamy wydruki i odsyłamy zregenerowaną część do klienta za pobraniem.

DEPOZYT I REALIZACJA: koniecznie zadzwoń, zapytaj o wysokość depozytu dla danego filtra lub katalizatora. Po uzyskaniu informacji wysyłamy na wskazany adres zregenerowany filtr lub katalizator z naszego magazynu z kaucją. W dalszej kolejności należy wysłać swój zanieczyszczony filtr lub katalizator do naszej firmy (dokonamy jego weryfikacji i sprawdzimy czy można dokonać jego regeneracji). Jeżeli regeneracja jest możliwa wysyłamy zwrot kosztów depozytu na wskazane przez Państwa konto.

Nie regenerujemy filtrów i katalizatorów z uszkodzonymi mechanicznie wkładami.

Kliknij tutaj i zobacz nasze dane kontaktowe, adres wysyłki oraz numer konta bankowego

Zadzwoń teraz i zapytaj się o ceny oraz terminy realizacji: +48 665 187 734 lub +48 609 141 806

Nie usuwaj filtra DPF ani katalizatora!

Absolutnie pod żadnym pozorem nie należy usuwać filtrów ani katalizatorów. Nie rekomendujemy ich usuwania!

Nie tylko na fakt, że zajmujemy się regeneracją ale tak jak my dzięki naszej technologii regeneracji nie zanieczyszczamy środowiska tak również wszyscy powinniśmy dbać o jego naturalny stan. Ponadto usunięcie podzespołów, które ograniczają emisję trujących związków do atmosfery jest karalne i grozi mandatami oraz grzywnami a przy sprzedaży samochodu należy poinformować kupującego o fakcie, iż pojazd nie posiada tych elementów układu wydechowego, co prawdopodobnie w skutkach zaniży cenę i wartość sprzedawanego pojazdu.