Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP GPF

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP GPF

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP GPF

Jak zawsze nasza firma postawiła na najnowocześniejsze dostępne metody, na jakie pozwala rynek. Dlatego też do regeneracji Państwa filtrów cząstek stałych DPF FAP GPF stosować będziemy tylko nowoczesne urządzenia i takim właśnie urządzeniem jest system i maszyna FLASH CLEANER MACHINE.

Nowoczesna technologia regeneracji

Postawiliśmy na nowoczesną, sprawdzoną i skuteczną technologię, jaką oferuje Flash Cleaner Machine.  Jest to innowacyjne urządzenie wykorzystujące w swojej technologii wyłącznie siłę wody. Technologia ta skutecznie wyeliminowała wszystkie problemy, które związane były z dotychczasowymi próbami różnych producentów maszyn i zastosowanymi technologiami, takimi jak ultradźwięki, wypalanie w piecu czy też stosowanie różnego rodzaju dodatków, które miały spowodować wyczyszczenie filtrów. Są to obecnie przestarzałe i nie tak skuteczne jak technologia, którą wykorzystuje Flash Cleaner Machine – metody czyszczenia filtrów.

Dzięki zastosowanej technologii mamy pewność, że oferujemy Państwu najwyższą jakość w najlepszej sprawdzonej technologii. Zastosowana w naszym urządzeniu technologia jest wynikiem ogromnej wieloletniej wiedzy włoskich inżynierów na temat filtrów cząstek stałych i istniejących metod czyszczenia DPF FAP GPF.

Dlaczego nasze czyszczenie filtrów DPF , FAP i GPF jest tak skuteczne?

Zobacz różnice i oceń, która z metod czyszczenia i regeneracji będzie najlepsza dla Twojego filtra:

Kliknij tutaj i zobacz porównanie technologii TURBO-ELMAR z innymi metodami regeneracji

Bogata oferta dedykowana do wszystkich rodzajów filtrów

Regeneracja, czyszczenie DPF FAPPosiadamy duże możliwości i odpowiednie zaplecze do realizowania usług. Nasz proces przywraca oryginalną wydajność filtra FAP i nie jest destrukcyjny dla środowiska z racji tego, że maszyna pracuje w obiegu zamkniętym. Wobec tego nie uwalnia żadnych pyłów i nieprzyjemnych zapachów, czy oparów do powietrza. Regenerujemy różnego rodzaju filtry, także z normami emisji EURO 6 do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i innych pojazdów.

Po każdorazowo zrealizowanej usłudze, sprawdzamy rezultat czyszczenia poprzez test przeciwciśnienia. Test ten wykonywany jest za każdym razem przed i po cyklu czyszczenia gdzie porównywane są uzyskane po procesie – wartości, które drukujemy i dołączamy Państwu jako rezultat regeneracji, który jednocześnie jest podstawą do realizacji oferowanej przez nas 12 miesięcznej gwarancji.

Regeneracja, czyszczenie katalizatoraRealizujemy czyszczenie filtrów DPF i FAP oraz filtrów GPF zarówno dla klientów indywidualnych w sprzedaży detalicznej jak również podejmujemy współpracę z serwisami i warsztatami w zakresie realizacji większych, systematycznych zleceń.