Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP GPF

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP GPF

Regeneracja czyli profesjonalne czyszczenie filtrów DPF FAP i GPF

Jak zawsze nasza firma postawiła na najnowocześniejsze dostępne metody, na jakie pozwala rynek. Dlatego też do regeneracji Państwa filtrów cząstek stałych DPF FAP GPF stosować będziemy tylko nowoczesne urządzenia i takim właśnie urządzeniem jest system i maszyna FLASH CLEANER MACHINE.

Nowoczesna technologia regeneracji filtrów cząstek stałych

Postawiliśmy na nowoczesną, sprawdzoną i skuteczną technologię, jaką oferuje Flash Cleaner Machine.  Jest to innowacyjne urządzenie wykorzystujące w swojej technologii wyłącznie siłę wody. Technologia ta skutecznie wyeliminowała wszystkie problemy, które związane były z dotychczasowymi próbami różnych producentów maszyn i zastosowanymi technologiami, takimi jak ultradźwięki, wypalanie w piecu czy też stosowanie różnego rodzaju dodatków, które miały spowodować wyczyszczenie filtrów. Są to obecnie przestarzałe i nie tak skuteczne jak technologia, którą wykorzystuje Flash Cleaner Machine – metody czyszczenia filtrów.

Dzięki zastosowanej technologii mamy pewność, że oferujemy Państwu najwyższą jakość w najlepszej sprawdzonej technologii. Zastosowana w naszym urządzeniu technologia jest wynikiem ogromnej wieloletniej wiedzy włoskich inżynierów na temat filtrów cząstek stałych i istniejących metod czyszczenia DPF FAP GPF.

Dobre i skuteczne czyszczenie filtra DPF GPF czy FAP nie musi być drogie.

Polecamy FCM to skuteczna i tania regeneracja DPF FAP i GPF

Zobacz różnice i oceń, która z metod czyszczenia i regeneracji będzie najlepsza dla Twojego filtra:

Kliknij tutaj i zobacz porównanie technologii TURBO-ELMAR z innymi metodami regeneracji

Kompleksowo, czyścimy filtry do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów i innych pojazdów

Regeneracja, czyszczenie DPF FAPPosiadamy duże możliwości i odpowiednie zaplecze do realizowania usług. Nasz proces przywraca oryginalną wydajność filtra FAP i nie jest destrukcyjny dla środowiska z racji tego, że maszyna pracuje w obiegu zamkniętym. Wobec tego nie uwalnia żadnych pyłów i nieprzyjemnych zapachów, czy oparów do powietrza. Regenerujemy różnego rodzaju filtry, także z normami emisji EURO 6 do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i innych pojazdów.

Po każdorazowo zrealizowanej usłudze, sprawdzamy rezultat czyszczenia poprzez test przeciwciśnienia. Test ten wykonywany jest za każdym razem przed i po cyklu czyszczenia gdzie porównywane są uzyskane po procesie – wartości, które drukujemy i dołączamy Państwu jako rezultat regeneracji, który jednocześnie jest podstawą do realizacji oferowanej przez nas 12 miesięcznej gwarancji.

Regeneracja, czyszczenie katalizatoraRealizujemy czyszczenie filtrów DPF i FAP oraz filtrów GPF zarówno dla klientów indywidualnych w sprzedaży detalicznej jak również podejmujemy współpracę z serwisami i warsztatami w zakresie realizacji większych, systematycznych zleceń.

WIĘCEJ INFORMACJI >>