Regeneracja katalizatorów

Identycznie jak przy regeneracji filtrów DPF i FAP stosujemy tą samą sprawdzoną oraz nowoczesną technologię do czyszczenia katalizatorów. Dzięki FLASH CLEANER MACHINE regenerujemy katalizatory bez rozcinania, spawania i innych destrukcyjnych rozwiązań.

Profesjonalna i skuteczna regeneracja katalizatorów

Katalizatory przeważnie ulegają uszkodzeniom wskutek nieprawidłowego funkcjonowania układu zapłonowego jak również układu paliwowego co z biegiem czasu prowadzi do nadmiernej eksploatacji. W wyniku tego wewnątrz ich wkładu, w kanalikach gromadzi się duża ilość cząstek, które wyłapywane są z gazów wylotowych silnika i zatykają one kanaliki co ogranicza płynny przepływ spalin. Docelowo prowadzi to do zmniejszenia mocy i większego zużycia paliwa. Posiadamy profesjonalne urządzenie do ich czyszczenia, dzięki czemu regeneracja pozwala na dalszą prawidłową pracę katalizatora w układzie wydechowym samochodu. Korzystamy z nowoczesnej, sprawdzonej i przede wszystkim skutecznej technologii, jaką oferuje Flash Cleaner Machine.  Jest to ponadczasowe urządzenie , które wykorzystuje w swojej technologii wyłącznie siłę wody.

Jeżeli posiadamy oryginalny katalizator w samochodzie, najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdzie powoduje on problemy i ogranicza prawidłową pracę silnika i całego układu jest regeneracja. Wymiana wyeksploatowanego katalizatora na nowy wiąże się zawsze ze sporym wydatkiem, czyszczenie to dużo tańsza metoda odzyskania jego prawidłowej sprawności. Oczywiście na rynku dostępne są także zamienniki jednak ich jakość nie przekłada się na cenę którą musimy za nie zapłacić a mając swój oryginalny katalizator szkoda usuwać go z samochodu kosztem zamiennika.

Skuteczne czyszczenie katalizatora

Katalizatory, które Państwu oferujemy to w 100% sprawne podzespoły. Posiadamy możliwość regeneracji katalizatorów zarówno do samochodów osobowych (również euro 6), jak i do autobusów. Nasza maszyna pozwala również na regenerację podzespołów do samochodów ciężarowych, jak również katalizatorów do dużych ciężarówek (scr). Po zrealizowanym czyszczeniu wysyłamy Państwu wraz z katalizatorem wydruki z maszyny, które są podstawą 12 miesięcznej gwarancji jaką oferujemy na nasze usługi!

Realizujemy czyszczenie katalizatorów dla klientów indywidualnych w sprzedaży detalicznej jak również podejmujemy współpracę z serwisami i warsztatami w zakresie realizacji większych, systematycznych zleceń.

Zadzwoń teraz!
Dojazd